Zapowiedź finału II sezonu Ligi Cyber Twierdzy

Zapowiedź finału II sezonu Ligi Cyber Twierdzy

Już 30.09.2022 r. w Warszawie w hotelu Sound Garden odbędzie się wielki finał II sezonu Ligi Cyber Twierdzy. Wydarzenie odbędzie się w formie hybrydowej, jednak bardzo gorąco zachęcamy do przyjścia osobiście. Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji.

Finał LCT to wyjątkowe wydarzenie, którego na polskiej scenie cyberbezpieczeństwa jeszcze nie było. Drużyny rozegrają co najmniej 5 premierowych scenariuszy w dwóch sesjach: porannej i popołudniowej. Każdy scenariusz zostanie następnie omówiony. Obecność w Warszawie to także okazja, by podyskutować o scenariuszach finałowych i przekazanie nam osobiście swojej opinii o całym sezonie.

Serdecznie zapraszamy też wszystkich tych, którzy chcą kibicować, zobaczyć, czym jest Cyber Twierdza, ale też sprawdzić, co szykujemy w związku z Cyber Twierdzą 2.0. To też okazja, by wysłuchać specjalnie przygotowanych prelekcji naszych partnerów, powiązanych z realizowanymi scenariuszami. Po grze zapraszamy natomiast na after party, które będzie świetną okazją do networkingu.

W trakcie finału zapraszamy Was na przygotowane stoiska naszych Partnerów. Oprócz tego non stop otwarta będzie strefa networkingu, gdzie będziecie mogli podyskutować z ludźmi z branży.

Drużyny, które pojawią się w Warszawie, będą miały szansę zagrać o nagrody. Pula nagród dla trzech pierwszych drużyn to 6 000 zł, a także darmowe członkostwa w ISSA Polska. Ponadto czeka na Was losowanie nagród, można wygrać 3×550 zł, również ufundowane przez ISSA Polska.

Warto być na finale LCT!

Related Posts