Cyber Twierdza na Trecom Security 360

Cyber Twierdza na Trecom Security 360

24 maja mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu Trecom Security 360, zorganizowanym przez firmę Trecom w podpoznańskich Złotnikach. Tematem przewodnim konferencji było AI w cyberbezpieczeństwie. Około 100 zaproszonych gości wzięło udział w wydarzeniu na miejscu i mieli oni okazję zagrać w naszą grę Cyber Twierdzę.

Tym razem rozgrywka nie była zespołowa; każdy uczestnik mógł indywidualnie zagrać w jeden wybrany scenariusz. Gra zajmowała około 10 minut, a poprzedzało ją krótkie wprowadzenie. Przygotowaliśmy dwa stanowiska, na których toczyły się równoległe rozgrywki.

Na ekranie można było obserwować przebieg gry, wyświetlane były kolejne injecty oraz poziom HP graczy. Wszystkie wyniki były zapisywane, a dla najlepszych trzech osób przewidzieliśmy nagrody.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim, którzy odważyli się zmierzyć z naszą Cyber Twierdzą. Na takie wydarzenia zawsze dobieramy scenariusze, w które zagrać może każdy, niezależnie od działu i branży, w której pracuje. Dzięki Cyber Twierdzy można zrozumieć zasady cyberbezpieczeństwa w praktyczny i angażujący sposób.

Po udanym wydarzeniu Trecom Security 360, już teraz przygotowujemy się do kolejnych wyzwań. Planujemy dalszy rozwój naszej gry Cyber Twierdza oraz udział w nadchodzących konferencjach i wydarzeniach branżowych. Zachęcamy do śledzenia naszych działań na naszych kanałach social media.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować firmie Trecom za doskonałą organizację konferencji oraz wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i pozytywny odbiór naszej gry. Wasze wsparcie i zainteresowanie są dla nas niezwykle cenne.

Related Posts