Cyber Twierdza na INSECON 2024

Cyber Twierdza na INSECON 2024

15-16 kwietnia 2024 roku Poznań gościł Międzynarodowy Kongres Cyberbezpieczeństwa – INSECON 2024. To prestiżowe wydarzenie przyciągnęło ekspertów z całego świata, którzy dzielili się wiedzą i doświadczeniami z zakresu najnowszych trendów, wyzwań i innowacji związanych z ochroną danych oraz bezpieczeństwem w cyberprzestrzeni. 

Pierwszego dnia kongresu uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w naszej innowacyjnej grze – Cyber Twierdzy. Ta zespołowa rywalizacja przetestowała zdolności strategiczne i techniczne uczestników. Przed każdą rozgrywką szczegółowo wyjaśniano zasady gry oraz przedstawiano krótką historię Cyber Twierdzy. Większość uczestników miała okazję zagrać w naszą autorską grę po raz pierwszy, jednak część z nich znała już zasady z rozgrywek ligowych lub szkoleń, które również organizujemy. Było nam bardzo miło, gdy uczestnicy podchodzili się przywitać i przyprowadzali nowe osoby, aby zapoznać je z Cyber Twierdzą!

W ramach pierwszego dnia rozegrano dwa różne krótkie scenariusze, które odbyły się w kilku sesjach. Każda z drużyn miała za zadanie zabezpieczyć swoją twierdzę przed cyberatakami, co dostarczyło mnóstwa emocji i praktycznej wiedzy z zakresu cyberbezpieczeństwa.

Podczas różnych eventów, takich jak INSECON 2024, macie niepowtarzalną szansę zagrać w Cyber Twierdzę za darmo, poza rozgrywkami ligowymi. Na każde wydarzenie przygotowujemy specjalne scenariusze, aby każdy uczestnik mógł spróbować swoich sił. Cyber Twierdza to gra nie tylko dla ekspertów, ale również świetna platforma do nauki cyberbezpieczeństwa na realnych przykładach!

W naszej bazie posiadamy ponad 80 scenariuszy, z których każdy jest wzorowany na prawdziwych cyberatakach. Dzięki temu, grając w Cyber Twierdzę, uczestnicy mogą zdobyć praktyczne doświadczenie i lepiej zrozumieć zagrożenia, z jakimi mogą się spotkać w rzeczywistości.

Tego dnia wiele zespołów zostało uformowanych i zagrali w Cyber Twierdzę, ale mieliśmy też coś dla widzów, którzy mogli na żywo śledzić rozwój scenariusza, czyli kolejne injecty oraz wyniki zespołów biorących udział w grze. To interaktywne podejście pozwoliło na zaangażowanie wszystkich obecnych i dostarczyło dodatkowej dawki emocji.

Bardzo dziękujemy organizatorom Kongresu Cyberbezpieczeństwa INSECON 2024 za zaproszenie!

Related Posts