Komunikat dotyczący rozpoczęcia 3 sezonu Ligi Cyber Twierdzy

Komunikat dotyczący rozpoczęcia 3 sezonu Ligi Cyber Twierdzy

Jak pewnie zauważyliście w trakcie inauguracyjnej rozgrywki 3 sezonu Ligi Cyber Twierdza pojawiły się problemy techniczne, uniemożliwiające wielu drużynom prawidłowy przebieg gry. Takie zachowanie aplikacji miało istotny wpływ na końcowe rezultaty. W wyniku przeprowadzonej analizy odkryliśmy, że funkcja mająca uatrakcyjnić rozgrywkę, zaimplementowana w ostatniej chwili, spowodowała nieoczekiwane obciążenie naszych serwerów. W związku z tym, że byliśmy ograniczeni przyznanym nam na konferencji slotem czasowym, nie mieliśmy marginesu, żeby przerwać grę, naprawić problem i uruchomić grę od początku. Bardzo wszystkich przepraszamy za zaistniałą sytuację. Podjęliśmy już kroki, żeby tego typu problemy nie powtórzyły się w kolejnych turniejach.

Podjęliśmy tez decyzję o powtórzeniu tej rozgrywki tak, aby wszystkie drużyny miały równe szanse na osiągnięcie korzystnego rezultatu. W dniu 14.12 o godzinie 17:30 zostanie ponownie rozegrany ten sam scenariusz. Macie więc sporo czasu, żeby się lepiej przygotować i ustalić strategię. Ponadto, na kanale faq na Discordzie zamieścimy dokładny opis jak przebiega gra, co rozumiemy pod pojęciami Prewencja i Reakcja, jak oceniamy skuteczność zabezpieczeń itp. To pozwoli na lepsze zrozumienie gry, zasad i zastosowanego podejścia oraz przyznawanej punktacji. Ponadto na naszym kanale YouTube znajdziecie zapis live ze szkolenia z nowej wersji gry: https://youtu.be/ZxEKOqQnUq8

Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałą sytuację. Wynagrodzimy to Wam super ciekawymi scenariuszami i, po powtórzonej grze, krótkim materiałem edukacyjnym wskazującym/opisującym jakie zabezpieczenia ocenione były jako najbardziej skuteczne.

Pozdrawiamy

Zespół Cyber Twierdza.

Related Posts