Zapowiedź 3 sezonu Ligi Cyber Twierdzy

Zapowiedź 3 sezonu Ligi Cyber Twierdzy

Po sukcesie dwóch sezonów, Liga Cyber Twierdza startuje po raz 3! Podczas konferencji Oh My H@ck w Warszawie 3 grudnia 2022 roku po raz kolejny drużyny Ligi Cyber Twierdzy staną w szranki, aby zawalczyć o główną nagrodę. Pierwszy turniej odbędzie się w wersji hybrydowej. Udział w konferencji jest opcjonalny a turniej będzie dostępny online. Zapraszamy jednak o 17:00 na ścieżkę Developers konferencji, aby poczuć niepowtarzalne emocje i poznać inne osoby biorące udział w grze. Ponadto zapraszamy do Warszawy na prawie 50 ciekawych wykładów w ramach 6 ścieżek tematycznych. Eksperci zaprezentują na żywo najważniejsze tematy i aktualne trendy w branży cybersecurity.

W grze mogą brać udział zespoły, które zarejestrują się do Ligi Cyber Twierdza poprzez stronę internetową https://cybsecurity.org/cyber-twierdza/. Drużyny grające dotychczas w lidze nie muszą się ponownie rejestrować. Otrzymają w discorodowych kanałach drużynowych poświadczenia do nowej wersji gry. Nowością jest, że nie ma ograniczeń liczby graczy w drużynie. W piątek odbędzie się krótkie szkolenie z nawigacji w nowej wersji – godzina zostanie podana wkrótce.

W 3 sezonie zaprezentujemy naszą nową platformę, nad którą pracowaliśmy przez ostatnie miesiące. Rozgrywka stanie się jeszcze ciekawsza, a gracze będą musieli wykazać się jeszcze lepszymi umiejętnościami obrony organizacji.

Cyber Twierdza jest dedykowana dla wszystkich osób zajmujących się cyberbezpieczeństwem. Można w niej sprawdzić i poprawić wiedzę z obszaru zarządzania, ale również wiedzę dotyczącą aspektów technicznych. Gra jest doskonałym narzędziem pozwalającym na budowę przekrojowych kompetencji oraz komunikacji w zespole. Umożliwia również wybór i przetestowanie różnych strategii i dostosowanie budżetu na cyberbezpieczeństwo.

Zachęcamy Was do udziału w 3 sezonie – czas na jeszcze więcej emocji podczas 5 najbliższych turniejów, podczas których nauczycie się różnych strategii realizacji budżetu na cyberbezpieczeństwo, jak bronić organizację oraz jak przygotować się do cyberataku. Ceny zabezpieczeń konsultowane były z ekspertami w branży, aby jak najbardziej zbliżyć grę do rzeczywistości. Scenariusze są oparte o prawdziwe wydarzenia, bazujemy na raportach, które dokładnie opisują przeprowadzone cyberataki.

Spodziewajcie się wskazówek dotyczących sobotniego scenariusza w podkaście Cyber, Cyber… Raport oraz w naszych mediach społecznościowych.

Jako Community Partner konferencji Oh my H@ck mamy dla Was 15% zniżki na bilety z kodem: OMHxFBC

Related Posts